Kriminálka Anděl 11. díl (10. 2. 2014) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 11. díl seriálu Kriminálka Anděl vysílaný naposledy 10. února 2014. Pokud by vás zajímali další podrobnosti, tak se tato epizoda jmenuje „Manželský kosočtverec” a patří do první řady seriálu. Jako takový se tento díl tak vysílal v premiéře už 10. listopadu 2008. A o čem ale vlastně bude dnešní případ, jenž budou řešit naši elitní pražští detektivové?

V tomto díle budou kriminalisté řešit jednu opravdu zamotanou vraždu. Na první pohled sice vypadá jednoduše a okruh pachatelů je také poměrně úzký, jak se ale brzy ukáže, tak ani tento případ není možné tak rychle soudit a už vůbec rozlousknout.

Obětí se stane Bruno. Celkem výstřední člověk, který pracoval jako soukromý detektiv a očividně se nikdy neštítil žádné zakázky. A co více dokonce ani s velmi citlivými informace, ke kterým se díky své práci dostal nikdy nezacházel moc pečlivě. Jednoho dne je tak nalezený mrtvý na svém hausbótu.

Pozadí případu ukazuje, že Bruno měl velkou zálibu v ženách a dokonce se díky své neomalenosti zapletl do jednoho milostného čtyřúhelníku, který ho nakonec pravděpodobně stál život. Začal si totiž něco se Simonou. Krásnou a také bohatou ženou, jež vede svojí vlastní firmu. Jenže se kolem ní motají ještě dva další muži. A jak se zdá, tak se Simona doslova baví tím, že tyto muže poštvává proti sobě navzájem.

Aktuální 11. díl seriálu Kriminálka Anděl od televize Nova si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a této jedinečné šance určitě využijte. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu!