Farmář hledá ženu 4. série (2014) všechny díly online ke shlédnutí

Oblíbená reality show Farmář hledá ženu se vrací. V roce 2014 začala už čtvrtá řada tohoto oblíbeného seznamovacího pořadu, který se snaží najít lásku i farmářům z vesnic. Moderátorkou pořadu je opět Laďka Něrgešová, kterou už známe z jejího předchozího úspěšného moderování tohoto pořadu. A jak Laďka sama říká, tak jí moderování tohoto druhu pořadu velmi baví.

Princip pořadu není asi potřeba moc rozvádět. Máme tu devět osamocených farmářů a jednu farmářku, kteří dostanou šanci se představit v televizi a tím přilákat své nápadnice případně v jednom případě. Z této desítky je následně vybráno pět těch nejzajímavějších farmářů, jejichž seznamování a zamilování pak budeme postupně sledovat v jednotlivých dílech Farmáře. Vy ale nemusíte čekat na jejich oficiální premiéru, protože na této webové stránce jsme pro vás připravili všechny díly z 4. série Farmář hledá ženu pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Samozřejmě si na tomto webu můžete pustit jak poslední odvysílanou epizodu, tak všechny předchozí díly.

Ale zpátky k soutěžícím. Prvního vám představíme Petra. Tomu je 29 let. Má krásný udržovaný statek a do nedávna měl i šťastnou rodinu, jenže přítelkyně mu utekla a jemu zůstalo jako vzpomínka na ní jenom malé dítě. Rád by proto našel ženu, se kterou by mohl opět založit šťastnou rodinu.

Druhým farmářem je Josef. Ten je s čtyřiapadesáti lety z celé naší party nejstarší. Je to velmi pracovitý a schopný chlap, o čemž svědčí už jenom to, že vlastníma rukama vybudoval hospodu, penzion, pilu, několik domů a srubů. Děti už má dospělé a je dokonce dědečkem. Rád by našel hodnou ženu, která by zaplnila díru v jeho srdci po bezmála třicetiletém neúspěšném vztahu.

Třetí farmář Pavel zaujme svým neobvyklým zjevem. Je mu 37 let a dříve žil v paneláku. Jenže takový život ho nenaplňoval a tak se přestěhoval na vesnici, kde si pořídil opravdu pestrou smečku zvířat: koníky, ovce, husy, kachny a další. Chce partnerku, která ho bude brát jaký je, ale zároveň nechce aby byla moc při těle. Děti by pro něj ale překážkou rozhodně nebyli.

Dalším na pořadí je Jiří, který se svými 52 roky také patří spíše ke starším účastníkům této seznamovací reality show. Jirka je také rozvedený a má plnoletého syna. Je to asketa, který nekouří a nepije, za to velmi miluje tanec. A to je také hlavní požadavek na jeho novou partnerku. Musí umět tančit.

Poslední farmářkou je Zuzana. Sympatická 29letá žena se vzhlédla v chovu koní, kterému zasvětila celý svůj život. Dokonce se rozhodla pečovat i o staré a nemocné koně, které už nikdo jiný nechce. K tomu všemu teď hledá oporu v podobě staršího a zkušeného muže. Ten zároveň musí přijmout i její malou tříletou dcerku.

Snad jsme vás na 4. série seznamovací reality show Farmář hledá ženu (2014) navnadili a teď nebudete váhat a využijete našeho online archivu. Máme tady ke shlédnutí jak poslední odvysílaný díl farmáře, tak všechny starší. Přejeme vám příjemnou zábavu při jejich sledování.