První republika 4. díl online ke shlédnutí

Nový seriál České televize První republika pokračuje 4. dílem, který jsme si pro vás připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Tento díl se v premiéře vysílal v pátek 7. února 2014 u nás si ho však můžete pustit pohodlně a zdarma online třeba právě teď. Nebo také kdykoliv jindy se vám to bude hodit.

Čtvrtý díl nového českého seriálu První republika nese název „Španělská chřipka”. Tato velmi nebezpečná a nakažlivá nemoc se objevila velmi náhle v podobě celosvětové pandemie. Stejně rychle jako přišla i odešla, jenže za sebou nechala více mrtvých, než celá krutá první světová válka. A s touto velmi nevyzpytalenou a zákeřnou nemocí bude konfrontována i rodina Valentových. Nemoc si nevybírá mezi boháčem a chudákem, chřipka zkrátka může ohrozit každého. Nyní se nemoc táhne celou Evropou a jedná se o skutečně velmi nebezpečného protivníka i pro předtím zdravého člověka.

Pan Goldberg je opravdu zlatý muž, neboť se dokonale osvědčí jako dobrý kamarád a věrný přítel. Bude pro Vladimíra nejenom dobrý a spolehlivý kamarád, ale rovněž skvělý spojenec v pátrání.

Dále se také seznámíme se nevyzpytatelným Vackem. Je to člověk, který pracuje v povoznictví. Dříve Vacek rovněž spolupracoval s Jaroslavem na zakázané lichvě. Takže mají společnou a nutno dodat, že dosti temnou minulost. A protože Vacek je pořád chudý a nic nemá, tak vyhrožuje Jaroslavovi, že ho udá. Jenže Jaroslav se rozhodně nestal bohatým tím, že by byl slabí a nechal se vydírat. Naopak zahájí protiofenzívu a zařídí u Aloise, aby byl Vacek bez slitování a hned ho propuštěn.

Vánoční svátky se odehrají v Panenských Břežanech. Což je malá obec jenom kousek na sever od Prahy.Do těchto končin totiž rodiče uklidili děti před zrádnou Španělskou chřipkou. Budou to veselé a šťastné vánoční svátky? Pomůže skutečně tento krok k ochraně dětí?

Na tyto otázky vám dá odpověď čtvrtý díl seriálu, který se bude vysílat na stanici České televize v pátek 7. ledna 2014 večer. Pokud nechcete čekat tak si tuto epizodu samozřejmě také můžete přehrát na naší stránce a to naprosto pohodlně a zdarma online. Přejeme vám příjemnou zábavu při jejím sledování!