Neděle u Tiffanyho (2010) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet americký romantický film Neděle u Tiffanyho. Tento povedený snímek natočený v roce 2010 režisérem Markem Piznarskim vypráví netypický příběh s humorem i špetkou tajemna. Je to opravdu velmi poutavý snímek, který bez velkých hereckých hvězd předvádí opravdu excelentní příběh. Tento film si můžete u nás přehrát pohodlně a zdarma přes internet.

Hlavní hrdinkou je mladá a sebevědomá žena jménem Jane. Jane pochází z dobré rodiny, je to krásná a vzdělaná žena. V životě dosáhla už takřka všeho a určitě si to svou tvrdou prací i zasloužila. Když byla Jane ještě malá holčička, tak jí její maminka brávala každou neděli do luxusního obchodu Tiffany’s v New Yorku. Byl to nejenom takový jejich nákupní rituál, ale hlavně čas kdy mohli matka s dcerou strávit společně čas a věnovat se jenom sobě navzájem. Při těchto dlouhých nákupních dýchancích se navíc Jane pravidelně setkávala s imaginárním kamarádem jménem Michael.

Teď o dvě dekády později je všechno jinak. Jane je uspěchaná, ale velmi úspěšná žena. Má plnou hlavu plánů do které patří i svatba s Hughem, který je pro ní opravdu ideální partie. Stejně jako ona je to krásný a sebevědomí muž. Všichni jim také říkají, že tvoří opravdu nádherný pár. Zdá se, že život už je tedy přesně nalinkovaný a že už nemůže vůbec ničím překvapit.

Ve skutečnosti je to ale přeci jenom trochu jinak. V tento moment Jane nečekaně potkává Michaela. Z tohoto náhlého setkání je samozřejmě velmi vykolejena a váhá nad tím, zda je to skutečnost a nebo se jí to celé vlastně jenom zdá. Její imaginární přítel Michael je najednou skutečný. Navíc se zdá, že má opravdu dobrý důvod, proč se zjevil v tento moment, protože musí Jane zabránit, aby udělala velkou životní chybu.

Romantické drama Snídaně u Tiffanyho (2010) jsme pro vás připravili naprosto jednoduše a zdarma online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento skvělý film. Uvidíte, že se u něj určitě budete výborně bavit. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát hezkou zábavu společně s tímto filmem.