Obchoďák 4. díl (25.6. 2014) online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet nový český seriál televize Prima. Tady pro vás máme reprízu 4. dílu Obchoďáků vysílanou ve středu 25. června 2014. Už předem vám prozradíme, že se máte opravdu na co těšit! Tato epizoda nese podtitul „Lechtivá”. A o čem bude? Jiří se ukazuje v dobrém světle, na Plavcovou zapůsobí velmi příznivě. Petr se pro změnu ze své chlapské žárlivosti porve.

Na této webové stránce jsme si exkluzivně pro vás nachystali nový 4. díl seriálu Obchoďák. Je to nový dramatický seriál ze života, který ukazuje rozdílné osudy třech žen, které byli od pradávna velké kamarádky, ale teď je po mnoha letech spojit dohromady až Obchoďák. Na tomto na první pohled obyčejném místě teď prožívají své neobyčejné životy, které jsou plné radosti, ale i zklamání. Zkrátka takové jak už to v životě prostě chodí. A o čem bude tento konrkrétní díl? To vám hned a velmi rádi prozradíme na následujících řádcích.

Do obchodního centra nastupuje nová posila. Ostatně další pracant už tady byl skutečně potřeba. Půjde o místo Vandiny asistentky. Na tom by nebylo nic divného, kdyby toto místo nepřiklepl pan ředitel rovnou Monice. Žádné výběrové řízení a nic podobného. Dokonce ani Vandy se na její názor nezeptal a to to má být její nejbližší spolupracovnice.

Z pobytu ve Francii se vrací Fany. Moc radost z toho, že je nyní zpátky doma ale rozhodně nemá. Musí totiž myslet na úplně jiné věci, které ho psychicky velmi vyčerpávají. A co vlastně jde? Zlobí se na svojí vlastní matku. Nemůže a ani si nechce vůbec připustit, že jeho otec naprosto selhal. Jenže to není ani to nejhorší. Jeho máma mu totiž brzy řekne, že chce jeho otce opustit už nadobro a že si už zažádala o rozvod. Po této informaci jí už nemůže ani vidět. Něco tak hrozného si totiž nedovedl představit ani v tom nejhorším snu.

To u Vandy jsou mnohem klidnější rodinné vztahy. Vanda pečuje o svou maminku. Ta už je na tom docela dobře a to dokonce do té míry, že si všimla, že její dcera má nápadníka. Vanda bude muset nakonec svého nového ctitele Jiřího oficiálně předvést, jak si to její matka přeje. Když už to ví, tak by jí zkrátka nedala ani na chvilku pokoj. Je otázka, jestli o to ale bude mít Jiří zájem? Jak se ukáže tak jeho city k Vandě jsou zřejmě upřímné, protože s tím ani chvilku neváhá. Můžou tak začít veškeré přípravy, aby se toto posezení opravdu povedlo.

Markéta se chce odborně vyšetřit. Chce mít stále miminko, proto navštíví oddělení umělého oplodnění. Potřebuje znát celou pravdu, zda je možné, aby otěhotněla. Zároveň jí ale už jenom samotná návštěva této instituce velmi znervózňuje.

Dáša má absolvovat další schůzku s oním povedeným pojišťovákem. Už jenom místo, kde se mají sejít a to v omšelém motelu jí nedělá zrovna radost. Nakonec se rozhodne, že na svého nápadníka nebude čekat, čím nechtěně spustí běh dalších nehezkých událostí. Ano, všechno to skončí rvačkou. Více už vám ale rozhodně prozrazovat nebudeme, protože na to je tady 4. díl seriálu Obchoďák z 25. června 2014 a vy si ho můžete přehrát pohodlně a zdarma přes internet. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi!