Vyprávěj 47. díl Mácháč – online ke shlédnutí

Přehrajte si online přes internet 47. díl seriálu Vyprávěj. Tentokrát se epizoda jmenuje „Mácháč” a podíváme se jak se trávila dovolená u oblíbeného jezera v Máchově kraji. Jinak se vlastně jedná o 5. díl ze třetí série retro seriálu Vyprávěj, který se odehrává v hluboké normalizaci roku 1978. Tento díl ale nebude jenom o dovolených, protože v části rodiny Dvořákových se odehrávají docela dramatické věci.

Přímo zde jsme pro vás připravili nový díl Vyprávěj, jenž se odehrává uprostřed roku 1978. V tomto zdánlivě nudném letopočtu se také odehrálo spousta zajímavých události, které velmi ovlivnili život v rodině Dvořákových a to skutečně na velmi dlouhé roky dopředu. A co konkrétně šlo? Tak dávejte dobrý pozor, protože my vám to samozřejmě rádi prozradíme. Pak už vám nebude nic bránit, abyste si 47. díl Vyprávěj vysílaný naposledy ve čtvrtek 26. června 2014 přehráli pohodlně a zdarma přes internet. Tak pojďte na to s námi!

Manželství mladých Dvořákových se zřejmě definitivně rozpadlo. Karel se nastěhoval ke Kamile a pomalu si spolu zařizují domácnost. Není to skutečně nic jednoduchého a Kamila nedá Karlovi ani chvilku oddechu. Navíc teď přišla s novou geniální myšlenkou a to, že by vlastně chtěla ještě miminko. Karel je z toho trochu v šoku, protože s něčím takovým už snad ani nepočítal. Moc na to tedy nemá pomyšlení, což mezi ním a Kamilou akorát vyvolává hádky.

Podobně je na tom i Eva s Jardou, který se k ní chová ale překvapivě citlivě a vůbec do ničeho jí netlačí. Zkrátka chce aby se cítila dobře. Aby se navíc sžil i s Honzíkem, tak navrhne, že by si všichni mohli vyrazit k Máchovu jezeru. To je jedno z nejoblíbenějších míst rekreace v době reálného socialismu. Nakonec s tímto nápadem tedy souhlasí i Eva. Dovolená u jezera se nakonec velmi líbí i Honzíkovi, který tady řádí s kamarádem jak divý.

Radim zjišťuje, že stavba domu není nic jednoduchého. Chybí mu mnohé základní věci jako například dlaždičky a luxfery, které se navíc nedají skoro nikdy sehnat. Proto poprosí Josefa, aby mu s tímto náročným úkolem pomohl. Nakonec chtějí tento stavební materiál získat ne zrovna čestným způsobem, ale babi je v od tohoto nápadu raději odradí.

To je ve zkratce obsah nového 47. dílu Vyprávěj – Mácháč vysílaného ve čtvrtek 26. června 2014. Tento díl jsme pro vás připravili online ke shlédnutí a vy si ho tak můžete vychutnat naprosto online přes internet. Proto neváhejte ani chviličku a pojďte si tento oblíbený retro seriál pustit s námi. Vyprávěj je jeden z nejlepších a také nejoriginálnějších seriálů poslední doby, takže za to rozhodně stojí.