Láska a jiné závislosti (2010) online ke shlédnutí

Přehrajte si online americkou romantickou komedii Láska a jiné závislosti. Zábavný snímek od režiséra Edwarda Zwicka vznikl v roce 2010. V hlavních rolích se zde potkáme se skvělou dvojicí herců Anne Hathaway a Jakem Gyllenhaalem. Film se od své premiéry vysílal už mnohokrát i v televizi, naposledy třeba na Nově v pátek 9. května 2014. A o čem je tento příběh plný lásky, ale i se špetkou dramatu?

Film vypráví příběh mladíka jménem Jamie. Je to vlastně jako kluk, který si doteď užívat bezstarostného studentského života spojeného s plnou párty, zábavy a nic nedělání. Má se stát doktorem, jenže mu studium v poslední době nějak vůbec nejde. Otázkou ale zůstává co s tím? Jamie se rozhodne dát si pauzu, aby se mohl naplno věnovat svým kratochvílím, což obnáší hlavně balení těch nejhezčích holek. Navíc pro to má i talent. Je hezký a díky své výřečnosti dostane opravdu každou.

Jenže todle samozřejmě nejde dělat do nekonečna a brzy se tak musí poohlížet po vlastní práci. Jamie na to jde hodně jednoduše a to tím způsobem, že se nechá zaměstnat u farmaceutické firmy. Tady může využít své přednosti při prodeji léků. Tímto způsobem se převrátí jeho život vzhůru nohama. Jendnoho dne totiž potká na jedné ze svých obchodních obchůzek Maggii. Je to opravdu úžasná žena, která mu imponuje svým vzhledem a chování. Netrvá tak dlouho a skončí v posteli.

Jenže brzy se ukáže, že oba dva mají své problémy, které pro ně mohou být do budoucna obrovskou zátěží. Anna je nemocná a trpí nevyléčitelnou Parkinsonovou chorobou. Jamie po všech těch svých záletech velice vážný milostný problém, který ho odkáže až na bájnou modrou pilulku. Oba dva to tedy rozhodně nemají jednoduché, jenže se ukazuje, že ten cit, který mezi nimi vzniknul je trvalý a opravdový.

Buďte u toho i vy s námi a film Láska a jiné závislosti (2010) si přehrajte pohodlně a zdarma online přes internet. Pevně věříme, že se budete u tohoto snímku dobře bavit. Je to opravdu povedená romantická komedie, která má i své vážnější tóny. Rozhodně to ale bude stát za to. Snímek jsme si pro vás připravili s českým dabingem a samozřejmě také ve skvělé kvalitě. Hezkou zábavu!