Pretty Woman (1990) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet film Pretty Woman z roku 1990. Jedná se dnes už o legendární americký romantický film, který je vlastně takovou popelkou v moderním pojetím. Je to příběh ve kterém se střetně svět bohatého a inteligentního obchodníka Edwarda s temperamentní a nespoustanou nevěstkou Vivian. Jejich zprvu striktně obchodní vztah brzy přeroste v pravou lásku.

Na této webové stránce jsme si pro vás připravili film Pretty Woman, který se u nás nejčastěji vysílá o Vánoce. Pokud jste ale dostali na tuto dnes už klasickou romantickou komedii chuť, tak u nás si jí můžete pustit pohodlně online kdykoliv jenom budete chtít. Film natočil režisér Garry Marschall v roce 1990 a do rolí ústřední dvojice obsadil skvělou Julii Roberts a Richarda Gera. Pojďte se i vy tedy s námi znovu a znovu zadívat do této moderní pohádky se vším všudy.

Edward je typický úspěšný muž své domy. Dělá velký byznys, tak že skupuje firmy a po částech je rozprodává. Je to uspěchaný člověk, který tráví svůj život na cestách. Zároveň je to ale také obrovský gentleman a muž na úrovni. Zkrátka ví, jak se má chovat muž jeho postavení. Tento člověk se jednoho dne náhodou v Los Angeles střetne s kněžkou lásky Vivian. Potřebuje nutně poradit, jak najít cestu do hotelu a Vivian se mu nabídne, že mu ukáže cestu. Těžko si představit dva více odlišné lidi, přesto je jejich rozdílnost přitahuje. Ani jeden vlastně neví čím to je, ale je to tak. Když tedy dojedou, tak Edward nabídne Vivien, že si s ním může ještě povídat. Na druhý den Edward zjistí, že by se mu hodila společnost na obchodní schůzku, takže nabídne Vivian další práci. Ta s nadšením souhlasí.

Jenže jak brzy zjistí, tak střet jejich dvou světů není vůbec jednoduchý, protože Vivian do uhlazeného milionářského prostředí zapadá jen velmi ztuha. Edward to ale bere z pochopením a líbí se mu její živelnost a energičnost. Postupně i přes různé karamboly tak mezi nimi vzniká opravdu hluboký a vřelý vztah.

Film Pretty Woman (1990) si můžete přehrát zdarma přes internet. Snímek jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce, tak neváhejte ani chviličku a rozhodně si ho pusťte. Pevně věříme, že se vám bude líbit a prožijete s ním příjemné chvíle plné odpočinku. Ještě jednou vám tedy přejeme příjemnou zábavu.