Doktoři z Počátků 48. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 48. díl seriálu Doktoři z Počátku. Velmi populární seriál z venkovského prostředí Doktoři z Počátků se vrací s nejnovější epizodou, která měla svojí premiéru v neděli 11. května 2014 v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. Dnešní díl se jmenuje „Výlety a úlety” a tím tak napovídá o čem vlastně bude. I dnes nás čeká další porce dramat a příběhů všedního dne, které jistě stojí za pozornost.

Seriál Doktoři z Počátků je tady opět a znovu. Nedělní večer je už tradičně věnovaný tomuto skvělému seriálu z venkovského prostředí. Dnes nás čeká další velmi zajímavá a napínavá epizoda, ve které se toho stane opravdu hodně. Společně se podíváme třeba na to, jak si Josefka začne uvědomovat nedostatky svého bratra. Přeci jen pobyt ve vězení a ve městě ho za ty dlouhé roky hodně změnil a už to vlastně ani není člověk, kterého dříve tak dobře znala. Dokonce tak začne pochybovat o krocích, které udělala, aby Jindra dostat půlku majetku po rodičích. Teď už konečně vidí, že Jindra na takovou odpovědnost není připravený a že jediné co mu to může přinést jsou jen a jenom potíže.

Ota je opravdu jeden z mála skutečně rozumných lidí v celé vesnici. Začíná mu tak být líto, že byl jeho kolega doktor Panenka z obce tak jednoduše vyštván. Navíc je teď na ordinaci úplně sám a přeci jenom byl rád, když mu Panenka občas s něčím pomohl. Ota se proto rozhodl, že se vydá Panenku navštívit, aby s ním promluvil a případně mu pomohl s návratem do obce. Jenže to vypadá, že Panenka zatrpkl a o návratu nechce ani slyšet.

Svůj příběh prožívá i Katy. Ta si totiž pořádně naštvala Luďka. Svého bývalého přítele, se kterým začala opět na chvíli chodit, jenže teď se s ním chystá rozejít. Luděk si to ale nenechá líbit. Což se dá samozřejmě čekat, ale Katy přesto bude jeho zákeřností nemile překvapena.

Nový 48. díl seriálu Doktoři z Počátků si můžete přehrát pohodlně a zdarma online. Seriál pro vás máme naprosto jednoduše a zdarma, stejně jako předchozí díly, jenž naleznete v archivu těchto stránek. V televizi tato epizoda běžela v nedělí 11. května 2014. Na této stránce na vás ale bude čekat kdykoliv se vám to bude jenom hodit. Teď už nám nezbývá nic jiného, než vám jenom popřát příjemnou zábavu a dobře se u vašeho oblíbeného seriálu bavte!