Svatební obřad (2010) – přehrát přes internet

Přehrajte si přes internet americkou komedii Svatební obřad. Povedený film natočil v roce 2010 režisér Max Winkler a vy si ho můžete pustit jednoduše na této stránce, protože video s filmem jsme pro vás připravili online ke shlédnutí. Pevně věříme, že se u filmu budete dobře bavit a strávíte s ním jenom ty nejpříjemnější možné chvíle. Příběh v sobě skrývá spoustu humoru, ale i dramatu.

Svatební obřad je příběh ve kterém hraje velmi důležitou roli svatba i když asi v trochu jiném světle, než si představujete. Půjde totiž o to, že mladý spisovatel z New Yorku se má ženit a tak vyráží se svým nejlepším kamarádem Marshallem si ještě před svatebním obřadem trochu užít. Lidově se tomu říká pánská jízda. Marshall má však zcela jiné starosti. Právě se má vdávat žena, kterou považuje za svojí životní lásku. Je to krásná Zoe, které ho moc ovlivnila a teď si má brát nějakého neznámého hlupáka. No a osud to nechtěl, tak se tidle dva ocitnou v pobřežním městečku, kde se má všechno odehrát.

Právě je v plném proudu party na oslavu sňatku. Tadle dvojka se proto ráda připojí. Party a bavení se ostatně mají ve svém hlavním plánu. Zoe samozřejmě není moc nadšená z přítomnosti svého bývalého přítele a tak ho posílá pryč. Moc dobře ví, že z jeho přítomnosti mohou vzniknout akorát tak problémy, které už se navíc netýkají pouze jí, ale i jejího nastávajícího novomanžela. Jenže mezitím se Sama a Marshalla stihl ujmou její bratr Teddy. Ten je nechce za žádnou cenu pustit a dokonce jim nabídne ať ještě zůstanou u nich i přes noc ve velkém domě, který si na svatbu pronajali.

Marshall se snaží Zoe zaujmout a ta se ho naopak snaží všemožně zbavit. Jenže nakonec přeci jenom i budoucí nevěsta musí uznat, že jí je její bývalý kluk pořád blízký. Nastane tak sled naprosto neočekávaných událostí, které můžou skončit doslova jakkoliv. Pokud vás zajímá jak, tak to vám zřejmě nezbude nic jiného, než si film Svatební obřad (2010) přehrát přes internet. Tuto povedenou americkou komedii pro vás máme zdarma ke shlédnutí. Opravdu nám nemusíte platit ani korunu a všechno je to bez reklam. To je opravdu skvělá příležitost, která se nemusí znovu jenom tak naskytnout.