Kriminálka Anděl II (2. díl – Lidská skládačka) online ke shlédnutí

Přehrajte si zdarma přes internet 2. díl seriálu Kriminálka Anděl z druhé série, který nese název „Lidská skládačka”. Už jenom tento název velmi dobře napovídá, že se bude jednat o opravdu brutální a nelidskou vraždu. Jenže i takové případy musí naši kriminalisté z Anděla řešit. Takového nebezpečného zločince přeci není možné nechat jenom tak pobíhat venku. Ten patří za mříže.

Na této webové stránce pro vás máme další epizodu tohoto nesmírně populárního kriminalistického seriálu. Tentokrát půjde o díl, jenž měl svojí premiéru už 15. března 2010 nyní ale po více než čtyřech letech, tedy v pondělí 9. června 2014 se ale opět vrací na naše televizní obrazovky, abyste si ho mohli vychutnat pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Pevně věříme, že nebudete litovat a tento díl bude skutečně stát za to. A o jakém případu to dnes bude?

Jednoho dne jsou na jedné opuštěné pražské skládce nalezeny části lidských ostatků. Hned na první pohled je jasné, že se jedná o oběť násilného činu. I když veškeré řezy na torzu jsou naprosto čisté a svědčí o tom, že je má na svědomí profesionál, který si byl do detailu jistý tím co dělal. Takovéto případy jsou vždy nesmírně ošemetné, protože se není čeho chytit. Důkazy samozřejmě žádné nejsou a tak musí policisté začít hezky od píky od hledání pohřešovaných.

Najít v té hromadě zmizelých toho koho potřebují ale není vůbec snadné. Mají spoustu stop, které zdánlivě nikam nevedou. Tady chybí týraná žena z azylového domu onehde zase pro změnu zámožný podnikatel. Navíc se zdá, že se někdo zcela úmyslně snaží, aby se policisté k cíli nedobrali. Jenže naši elitní detektivové dokáží překonat všechny nástrahy a i ze zdánlivých maličkosti si vydedukují, kam mají směřovat svojí pozornost nutnou k objasnění případu.

Seriál Kriminálka Anděl 2. díl z druhé série jménem „Lidská skládačka” jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si s námi tuto epizodu přehrát hned teď. Uděláte to naprosto jednoduše, stačí se pouze přihlásit na naše stránky a pak kliknout na velké tlačítko play. Tak kdo by odolal?!