Doba ledová 2 – Obleva přehrát přes internet

Přehrajte si zdarma přes internet film Doba ledová 2: Obleva. Přímo zde pro vás máme online ke shlédnutí tento opravdu velmi povedený animovaný film pro celou rodinu. Snímek vznikl v roce 2006. Po delší pauze se tak opět uvidíme s našimi třemi zvířecími kamarády mamutem Mannym, lenochodem Sidem, šavlozubým tygrem Diegem. Čeká na ně další velkolepé putování u kterého musíte být.

Ledová svět je v ohrožení. Nějak se totiž znenadání začalo všechno měnit. Nejdříve se zdá, že je to všechno k lepšímu. Teploty jsou tak nějak příjemnější. Sněhové bouře ustaly. Naopak je všude plno skluzavek, na kterých se dají provádět i hodně bláznivé kousky. A také jezírek. Našich hrdinům ale brzy dojde, že to není přechodný, ale naprosto trvalý stav, který už se nezmění.

To je problém, protože obrovské množství sněhu, které se mění na vodu způsobí zcela jistě potopu. Obrovská masa vody už se hromadí za ledovou hrází a zdá se, že je jenom otázkou času, než spláchne všechny co jsou za ní. Samozřejmě někteří živočichové jako obojživelní plazy by tuto situaci jenom uvítali. Naši hrdinové jsou ale zcela opačného názoru. Dokonce i takový drsňák jako je šavlozubý tygr Diego je z celé situace hodně vystrašený.

Mamut Manny má mezitím ale i zcela jiné starosti. Myslí si totiž, je posledním přeživším mamutem na světě a když po dlouhé době potká další krásnou a osamocenou mamutici jménem Ellie, tak se může přetrhnout, aby se jí zalíbil a tím tak zachránil svůj druh. Na románek asi není zrovna nejlepší doba, jenže Manny má po boku své věrné přátele a to by v tom byl čert, aby nakonec na Ellie nazapůsobil.

Film Doba Ledová 2 Obleva (2006) vám přinášíme pohodlně a zdarma k přehrání přes internet. Pojďte i vy využít této jedinečné šance a pustit si oblíbený film s námi online. Můžeme vám zaručit, že se u něj budete dobře bavit a strávíte s ním příjemné chvíle.