Kriminálka Anděl II (Balkánský stopa) – přehrát přes internet

Přehrajte si online nový díl oblíbené české Kriminálky Anděl II. Jedná se o 11. díl z druhé řady seriálu, který nese název „Balkánská stopa”. I dnes na vás čeká další nesmírně zajímavý kriminální příběh ze současnosti, který vám jistě nedá spát. Tato epizoda se vysílala v pondělí 30. června 2014. Tentokrát se bude řešit vražda cizinky, která pocházela opravdu z daleka. Stopy také vedou mimo Česko.

Policisté na pražské kriminálce na Andělu nemají moc často oddych. Nestále musí řešit ty nejtěžší kriminální případy do kterých se žádnému jinému útvaru moc nechce. Jenže žádný zločin přeci nemůže zůstat bez potrestání a tak je dobré, pokud jsou na jeho vyšetřování nasazeni vždycky ti nejlepší z nejlepších. A jaký bude konkrétně ten dnešní případ z 11. dílu Kriminálky Anděl II., jenž vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce?

Půjde opět o vraždu. Oběť je ale hodně netypická. Je to totiž cizinka. Krásná mladá dívka pochází původem z Turecka a žila pravděpodobně někde na zdejší slunné riviéře. Jenže otázkou zůstává kdo jí vlastně zprovodil ze světa? Přivezl si snad nějaký sadistický turista suvenýr ze své výpravy?

Tělo je pohozeno blízko čerpací stanice a kromě velmi mnoha zranění způsobených tupým předmětem na těle oběti se zde nenacházejí skoro žádné důkazy. Jenže kdo je tedy zodpovědný za tento její stav? Podezřelých je mnoho. Může jít například o řidiče dálkového kamionu, nebo třeba o zhrzeného a zamilovaného Čecha na dovolené nebo snad byla dívka napojena na jisté kruhy?
Odpovědi už se dozvíte v této aktuální Kriminálce Anděl II. (11) z pondělí 30. června 2014, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Vaše zábava u této velmi povedené a napínavé kriminálky je takřka zaručena.