Škoda lásky 29. 12. 2013 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 1. díl nového seriálu Škoda lásky od režiséra Jana Hřebejka. Česká televize si pro nás ještě ve svátečním čase připravili nový seriál, který se jmenuje Škoda lásky. Jeho první díl pak nese stejnojmenný název. Je to velice ambiciózní projekt, který se vám snad bude líbit.

Dnešní příběh bude plný celebrit, které si zahrají sami sebe. První díl bude totiž o jedné opravdu vlezlé fanynce, která pronásleduje Karla Gotta. Naštěstí je tu kamarád zpěváka Karel Šíp, který se rozhodne od této dotěrné osoby pomoci. Jenže to opravdu nebude jednoduché, protože láska této ctitelky k božskému slavíkovi je opravdu bezbřehá.

Tento nový seriál se tedy může pochlubit zajímavým námětem. Skvělým a originálním obsazením, kde si celebrity zahrají sami sebe a pak také profesionálním tvůrčím teamem. Ten netvoří jenom věhlasný režisér Jan Hřebejk, ale například i kameraman Jan Malíř.

Jednotlivé další povídky, epizody seriálu pak napsali ti nejlepší současní autoři. Tak se usaďte do svých křesel a dobře se bavte u 1. dílu seriálu Škoda lásky vysílaného na ČT 1 v neděli 29. prosince 2013. Přejeme vám příjemnou zábavu!