Transformers: Pomsta poražených online ke shlédnutí

Přehrajte si online film Transformers: Pomsta poražených. Snímek natočil v roce 2009 expert na akční snímky a to režisér Michal Bay. Ten vytvořil opravdu velkolepý sci-fi akční film ostatně jak je dobře v jeho stylu.

Transformers: Pomsta poražených jsou druhým filmem a nadupaných kárách, které se dokážou změnit v roztodivné vražedbné roboty. A ti můžou být jak hodní, pak se jedná o autoboty tak zlý, v tom případě hovoříme o deceptikonech.

Středem příběhu bude opět mladík Sam Witwicky (hraje ho Shia LaBeouf), který se rozhodne osamostatnit. Odchází tak od rodiny studovat na vysokou školu. Má plnou hlavu svých starostí, včetně toho, že je ohrožen jeho vztah s Mikaelou (hraje jí Megan Fox) o kterou tak dlouho bojoval, ale která se na vejšku nechystá.

Samovi se náhodou dostane do ruky úlomek mocné matérie. Rázem po něm jdou snad všichni Deceptiokoni ve vesmíru, protože todle je to o co jim vlastně jde.

Naštěstí jsou tu autoboti v čele se Samovým Bumblebee a také Optimusem Prime. Americký akční film Transformers: Pomsta poražených (2009) si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této stránce. Tak neváhejte ani chvilku a film si rozhodně pusťte!