Četnické humoresky 33. díl (Formule) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí Četnické humoresky 33. díl – Formule. Přehrajte si pohodlně přes internet aktuální epizodu oblíbeného historického seriálu Četnické humoresky. Tato epizoda se naposledy v televizi vysílala na ČT 1 v pondělí 25. listopadu 2013. U nás jí ale máte připravenou kdykoliv se vám to bude hodit. A jaké případy čekají v dnešním díle na naše četníky?

Dnešní díl bude o jednom novém a téměř až zázračném preparátu, který na nějaký čas dokáže podpořit lidské smysly. Tato tajemná látka se jmenuje „Formule 12” a její medicínské využití může být opravdu velmi mnohostranné. A jako taková m samozřejmě obrovskou cenu. Cenu která může zlákat mnohé, aby se k ní snažili dostat a to i nezákonnými prostředky. Jak už asi tušíte, tak právě jeden z takových případů budou muset řešit naši četníci v čele s Arazímem.

Tato nová látka má být slavnostně prezentována na vědeckém psychiatrickém sympozium. Na něj se sjíždějí věhlasní odborníci doslova z celého tehdejšího světa. Objev má na svědomí německý vědec Dietmar. Jak se zdá, tak tento lék je už od počátků v hledáčku jiných lidé. Vědec je totiž prakticky neustále sledován tajemnými muži za zády. Jak se brzy ukáže, tak jsou to velmi nebezpeční páni. Navíc ve službách velmi nebezpečné německé ideologie, která touží po tom zneužít tento skvělý preparát ve svůj prospěch. V té době to samozřejmě nemohl ještě nikdo ani tušit, ale zneužití válečnou mašinérií je nasnadě.

Jenže je tu Arazím se svou partou, aby tomu zamezil. Dokonce přitom zachrání život i samotnému doktorovi Dietmarovi, který preparát vynalezl život. Takový už jsou holt naši četníci, kteří se dovedou pro dobou věc opravdu zasadit.

Nový 33. díl populárního seriálu Četnické humoresky reprízovaný v pondělí 25. listopadu 2013 už tady na vás čeká naprosto pohodlně ke shlédnutí. Tak ani chvilku neváhejte a tuto epizodu si rozhodně pusťte online. Za nás vám už jen popřejeme příjemnou zábavu a chvilky strávené s tímto seriálem.