Liga mistrů Dortmund X Neapol 26. 11. 2013 online ke shlédnutí

Přehrajte si živě přes internet fotbalový zápas Ligy mistrů UEFA mezi FC Borussia Dortmund versus SCC Neapol. Tento západ se odehrál večer 26. listopadu 2013. A na co se v něm můžete těšit? Samozřejmě na skvělý fotbal jak se sluší a patří.

Tento zápas bude opravdu hodně zajímavý a to hlavně proto, že Borussia má opravdu nůž na krku a je na prahu vyřazení. Jediné co jí může zachránit jsou tři body za výhru. A ty by si německý velkoklub opravdu hodně přál. Přeci jenom jarní fáze ligy mistrů může přinést spoustu zajímavých příležitostí.

Borussia se zatím pohybuje opravdu těsně na hraně. Dva zápasy vyhrál a další dva prohrála. To je zkrátka zatím málo a teď bude hrát o všechno. To je hodně překvapivé, vzhledem k tomu, že se Dortmundští fotbalisté loni dostali až do finále, kde jenom těsně prohráli s Mnichovem.

To Italům je o poznání více do zpěvu. Jsou s devíti body druzí ve skupině a k postupu jim stačí i jeden usmolený bod. Dokonce i při porážce by mohli za určitých okolností postoupit. Nejsou to tak oni na kom bude záležet odpověď. Neapol má navíc nesmírně silný útok. Obránci Borussie se s ním jistě nejdou zapotí. Útočníci jako Slovák Marek Hamšík nebo argentinec Gonzalo Higuaín vzbuzují respekt. Neapol má ale samozřejmě i kvalitní obranu.

Ale dost už povídání. Zápas Ligy mitrů z úterý 26. listopadu 2013 mezi Dortmundem a Neapolí si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování!