X-Men 3: Poslední vzdor online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí americký akční sci-fi film X-Men 3: Poslední vzdor. Přehrajte si zdarma přes internet tento hodně zajímavý akční film, který vás určitě bude bavit. Film natočil v roce 2006 režisér Brett Singer. Je to další pokračování skvělé filmové série inspirované komiksovými příběhy studia Marvel.

Příběh filmu se točí tentokrát kolem léku, který vyvinuli vědci ve středisku Worthington. Tento zázračný medikament dokáže potlačit gen X, který způsobuje ony prapodivné mutace, jenž svým nositelům dávají různé schopnosti. Tím by mohli nadobro ze světa zmizet mutanti. Země by opět byla obývání jenom lidmi. Nikdo by nevyčníval svým vzhledem ani schopnosti. To je ostatně to po čem touží nejenom mnozí lidé, ale hlavně i lidé na vysokých postech, protože by bylo snazší takový svět ovládat.

Na projekt léku tak tlačí sám prezident Spojených států, který chce medikament začít co nejdříve distribuovat mezi mutanty. Chce je tím „léčit”, aby se mohli zapojit do běžné společnosti. Jenže to se mnohým mutantům vůbec nelíbí, protože se necítí být nemocní a naopak jsou se svým stávajícím stavem a zvláštními schopnostmi spokojeni.

Do toho všeho je profesorem Xavierem, otcem mutantů vyslán Wolverine. Ten má řešit složité problémy vztahů mutantů s lidmi. Nesmí se to zvrhnout v boj, který by měl pro obě strany jistě katastrofální následky. Nakonec ale přeci jenom dojde i na souboje na ostří nože. Naštěstí k tomu získá Wolverine i nové a nutno dodat, že i velmi zdatné sekundanty.

Hlavním protivníkem jim bude mutant Magneto, který začne potají budovat armádu. Jenže jak se ukáže, tak překvapivě možná ani on není tím největším problémem. Na Wolverina a další X Many čeká opravdová zkouška!

Film X-Men 3: Poslední vzdor jsme pro vás připravili jednoduše online ke shlédnutí. Tento film si tam můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přes internet na této webové stránce. V kinech se jinak film vysílal od 25. května 2006.