Film Lásky čas (2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí romantická britská komedie Lásky čas. Film natočil v roce 2013 režisér Richard Curtis. Přehrajte si zdarma přes internet tuto hodně povedenou romantickou komedii pro celou rodinu. Určitě se budete velmi dobře bavit, protože i ze zdánlivě jednoduchého příběhu dokázal režisér vytěžit spoustu velmi vtipných, ale i docela dojemných situací.

A o čemže je vlastně příběh filmu? Ten nás seznámí s Timem. Je to poměrně obyčejný mladík. Je mu dvacet jedna, žije se svojí rodinou, která se skládá ze starostlivé maminky, potrhlé sestry a správňáckého táty. Jenže Timovi chybí ke štěstí jediná věc. A to je přítelkyně. Naneštěstí právě dospěl k věku, kdy mu jeho otec řekne o tom, že má jako všichni mužští členové rodinu jednu skvělou schopnost. Může totiž cestovat časem, do míst a okamžiků které sám prožil. Taková schopnost je samozřejmě k nezaplacení!

Mladého Tima samozřejmě nenapadne nic lepšího jak tuto vlastnost využít, než k balení holek. Ostatně na co jiného, že ano? Tim to různě zkouší a zjišťuje, jak jsou ženy vlastně komplikovaná stvoření, která si dokážou najít výmluvu proč s ním nechodit v každé situaci a v každém čase.

lasky_cas

Nakonec i Tim pozná dívku, která ho nadobro očaruje a chce s ní být do konce života. Ta se jmenuje Mary. Samozřejmě ani s ní Tim nezapomíná na svojí zvláštní schopnost, kterou dál a s velkou oblibou využívá k tomu, aby jim vytvořil naprosto nezapomenutelný a dokonalý vztah. Jenže ho to stojí mnoho úsilí a mnoho cestování časem. Každou cestou navíc člověk ztratí všechno co prožil. Tim si to sice pamatuje, ale ostatní lidé ne. Což se také nedá dělat donekonečna.

Film Lásky čas (2013) si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této stránce. Film měl svojí kino premiéru v České republice 7.listopadu 2013. Tak neváhejte ani chviličku a film si rozhodně pusťte! Přejeme vám, ať si ho užijete maximálně jak jenom je to možné.