Kamarád do deště (1988) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí dnes už legendární krimi komedie Kamarád do deště. Tento dnes už legendární film natočil v roce 1988 režisér Jaroslav Soukup. Hlavní role ztvárnili Sagvan Tofi a Lukáš Vaculík a i po těch letech se stále jedná o skvělý film. Je to kriminálka ze života, která vypráví příběh o dvou kamarádech, ale i jedné velké zradě, která má dát zase věci do pořádku.

Hlavním hrdinou filmu je mladík jménem Michal. Ten si žije zdánlivě pohodovým a normálním životem, což je s podivem vzhledem k jeho bouřlivé minulosti. Nicméně teď si konečně našel normální práci číšníka. Jednoho dne odnáší z práce vydělanou tržbu do banky, jenže je přitom přepadem a obrán o peníze za celý den. Problém je, že to nemůže ani nikde nahlásit, protože by mu nejspíše ani nikdo nevěřil. Jenže je otázka co s tím tedy udělat?

Naštěstí má kamaráda taxikáře Tomáše. Ten mu zajistí peníze u nechvalně známého veksláka Adamce, takže můžou celý případ hezky zamaskovat. Jenže jak se dostat k dalším penězům na zaplacení dluhu, aby z toho nebyl ještě větší malér. Oba kamarádi se náhodou dostávají i na stopu pachatelů. Shodou okolností je v tom zapleten i Tomášův kolega Kadlec a jeho zeť. Pražské podsvětí je holt hodně malé. Našim hrdinům nezbývá nic jiného, než na ně připravit léčku a tak je dostat tam, kam skutečně patří a to je do kriminálu.

Film Kamarád do deště (1988) byste si rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít. Z toho důvodu vám ho ostatně také přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Určitě tak moc dlouho neváhejte a tento skvělý film si přehrajte online přímo zde na této stránce. Snímek jsme pro vás připravili ke shlédnutí pohodlně a zdarma.