Cesty domů 262. díl – online ke shlédnutí (Zdarma)

Online ke shlédnutí nový 262. díl seriálu Cesty domů televize Prima Family. Jenom pro vás tady máme nový díl vašeho oblíbeného dramatického seriálu, který se v premiéře vysílal v pondělí 21. dubna 2014, tedy přesně na slavnostní velikonoční pondělí. I dnes vás ale čekají vaše oblíbené spletité příběhy Cest domů, abyste si jeho mohli vychutnat skutečně pohodlně a zdarma.
A o čemže? Rozhodně tohoto nebude málo, tak si pojďte s námi vychutnat tento skvělý seriál, který nám týden co týden přináší novou dávku pravých emocí.

Sváťa Pech neustává při svém honu za Emou. Snaží se jí najít za každou cenu a s ní samozřejmě i svou vnučku Rozárku. Obě už neviděl hodně dlouho a tak se dokonce začíná bát, zda se jim něco ošklivého nestalo. V první řadě mohli být samozřejmě ohroženy Závišem i když proč by jim vlastně ubližovat?

Jaryn je na dně a prožívá obrovské milostné zklamání. Svůj žal zahání kde jinde, než u baru u skleničky něčeho dobrého. Jenže v takovém stavu samozřejmě nezná míru a rozhodne se udělat obrovskou hloupost. Nechá si totiž na tělo vytetovat srdíčko věnované Kláře. Tu ale toto jeho gesto překvapivě nijak moc neoslní.

Pokračuje hon na Záviše, který slaví díky Honzovému a Daliborovému nápadu další úspěchy. Sice se jim zatím nepodařilo dokázat Závišovi žádné závažné zločiny, ale mají na něj to, že se je pokusil nelegálně odposlouchávat. Jenže Veronika proti němu nechce přímo svědčit, takže se celá situace o to více komplikuje. Záviš sice bude stíhán, ale na svobodě. Může si tak pokračovat v čemkoliv jenom bude chtít.

Aktuální díl seriálu Cesty domů (262) jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Moc dlouho se tak nerozmýšlejte a tuto epizodu vašeho oblíbeného seriálu si rozhodně pusťte. Čeká na vás opravdu skvělá zábava.