Přehrát online film Svatby podle Mary (2001)

Přehrajte si zdarma přes internet romantickou komedii Svatby podle Mary. Film z roku 2001 s Jennifer Lopez v hlavní roli si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online. Jedná se o opravdu povedený film, který stále dokáže velmi pobavit. Navíc ho tady pro vás máme s českým dabingem a ve skvělé kvalitě. Věříme, že jsme vás tedy příjemně na sledování filmu navnadili.

A o čemže vlastně je? Hlavní hrdinkou je dívka Mary Fiore. Ta je celý život poblázněná do svateb a všech romantických gest, které k tomu patří. Právě z toho důvodu se také stala plánovačkou a koordinátorkou těchto slavnostních událostí. Nutno dodat, že její salon v San Franciscu patří k těm vůbec nejvyhlášenějším.

Právě proto se jí dostane i nové velmi prestižní zakázky. Najala si jí samotná Fren Donolly. To je velmi bohatá a vážená podnikatelka, která dokázala sama vybudovat velké internetové impérium.
Mary pro samou práci na jeho svatbě málem přijde k úrazu. Naštěstí ji zachrání krásný a inteligentní doktor Steve Edison. Oba dva si vzájemně hned padnou do oka. Jenže to celé není vůbec tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Steve je totiž snoubenec Fran Donolly. A Mary má připravovat jejich svatbu. To je pro ní skutečný šok a sama si není jistá, jestli to zvládne. Jak tedy nakonec tento románek dopadne? To už uvidíte ve filmu Svatby podle Mary (2001), který si můžete přehrát pohodlně a zdarma online na této webové stránce. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu a spoustu smíchu.