Líbat nevěstu zakázáno (2011) online ke shlédnutí

Líbat nevěstu zakázáno je americká romantická komedie. Film natočit v roce 2011 režisér Rob Hedden s celkem neznámou partou hlavních herců. Přesto se mu povedlo vytvořit vtipnou a originální komedii, která vás určitě velmi dobře pobaví. Právě proto jsme se rozhodli vám nabídnou film Líbat nevěstu zakázáno pohodlně online ke shlédnutí. Můžete si ho pustit skutečně jednoduše pouhým jedním kliknutím myše.

Příběh filmu vypráví o Bryanovi, který má velmi svéráznou práci. Živí se totiž jako fotograf psů. A pod psa je možná občas i jeho neuspořádaný osobní život. Jenže to že je pořád svobodný ho jednoho dne přivede do pořádného průšvihu. Jeden chorvatský mafiánský boss ho totiž přinutí, aby se naoko oženil s jeho dcerou. To je proto, aby získala zelenou kartu a americké občanství.
Následuje tak skutečně maškara svatby, která je hodně netypická už jenom tím, že se ženich nemůže nevěsty skoro ani dotknout. Na svatbě je totiž přítomen i hromotluk, kterého si má dívka v budoucnu skutečně vzít.

Jenže imigračním úředníkům to celé připadá nějak podezřelé a rozhodnou se proto mladé novomanžele sledovat. Ty jsou tak nuceni dokázat, že jsou skutečný pár. Společně tak vyráží na líbánky. A světě div se, tam se něco skutečně změní.

Víc už nemá cenu vám prozrazovat a film Líbat nevěstu zakázáno (2011) si prostě pusťte! Film jsme pro vás připravili zdarma online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a této jedinečné možnosti rozhodně využijte.