První republika 3. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 3. díl seriálu První republika. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet další pokračování tohoto nového a velkolepého seriálu České televize. Třetí epizoda seriálu První republika nese název Milodary. Tento díl se v televizi vysílal premiérově v pátek 31. ledna 2014. A o čem vlastně je? To vám hned alespoň ve stručnosti prozradíme.

Jak se ukazuje, tak představy rodiny Valentových o novém a pohodlném životě v Podolí blízko Prahy rychle berou za své. Život zde rozhodně není tak lehký a snadný, jak si mysleli. Představy a přání všech členů rodiny byly určitě jiné, ale život po první světové válce je všude těžký a složitý. Ostatním občanům tehdy ještě vesnice Podolí se totiž nelíbí černá minulost rodiny Valentových.

Jaroslav má svou manželku Kláru velmi rád. Zároveň je to velmi dravý a nesmlouvavý podnikatel, který nikdy neměl problém vydělávat velké peníze. Bohužel pozadí jeho obchodů je často velmi temné a za hranicí legálnosti. Jaroslav ale touží si vydobýt respekt a finančně zaopatřit svojí ženu maximálně jak jenom to bude možné. V utajení provozuje otcovu rodinnou společnost Valenta Vehicles, která se zabývá válečnou lichvou.

V třetí části seriálu První republika zároveň budeme svědky toho, co pro Jaroslava znamená Vladimírův návrat do rodného hnízda. Konečně je po všech těch útrapách doma. Jenže to rozhodně nebude mít jednoduché. Vladimír bude muset každý den znovu a znovu potkávat svou dávnou láskou. Tou není nikdo jiný, než Jaroslavova manželka Klára. Jsou už všechny rány zahojeny a nebo z toho bude opět velice nepříjemný a tragický milostný trojúhelník.

Třetí díl nám rovněž představí postavu pana Goldberga, který je krejčí. Dozvíme se, co dělal v noci roku 1910, kdy se na nebi objevila Halleyova kometa. Celý díl historického seriálu sledujte na obrazovkách České televize 31. ledna 2014 v pátek večer. A nebo nemusíte čekat a můžete si 3. díl První republiky (Milodary) přehrát pohodlně online na této webové stránce.