Zázraky přírody 1. 2. 2014 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí zábavná show Zázraky přírody vysílaná v sobotu 1. února 2014. Na naší webové stránce si můžete pohodlně a hlavně naprosto jednoduše přehrát nejnovější díl této skvělé zábavné show plné zajímavých otázek.

Zázraky přírody je zábavně vzdělávací pořad, kterým provází moderátorské duo Maroš Kramár a Vladimír Kořen. Samozřejmě nesmí chybět ani hvězdní hosté z řad celebrit. Do dnešního dílu tak přijali pozvání herecký a manželský pár Václava Vydru a Janu Bouškovou, dále hudebník a populární raper Radek Gipsy Banga a jako poslední přijal pozvání velmi nadaný mladý hudebník a herec Adam Myšík.

Jedná se o premiérový díl Zázraků přírody, který přináší opět spoustu dalších velmi zajímavých a netradičních reportáží, které vás dozajista zaujmou a pobaví.

Celý pořad je přitom věnovaný přírodě a všemu čeho je schopná dosáhnout. V dnešním díle odhalíme záhadu s podzimním listím měnící barvu nebo se podíváme na vlastní paměť a způsoby jak je možné ji trénovat. A na závěr nás jako bonus čeká seskok padákem, ale kdo poletí?

Nový díl pořadu Zázraky přírody vysílaný 1. února 2014 si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu.