Vyprávěj – Proč byl Matěj estébák? online ke shlédnutí

Přehrajte si přes internet speciální bonusový díl seriálu Vyprávěj, který se naposledy vysílal ve čtvrtek 22. května 2014. Tato epizody patří do bonusové řady seriálu, která měla svojí premiéru v roce 2012. Každý díl se odehrává v jiném roce a zároveň nás blíže seznámí s životními osudy některých z vedlejších postav seriálu oblíbeného retro seriálu Vyprávěj. Dnešní 1. díl se jmenuje „Proč byl Matěj estébák”.

Retro seriál Vyprávěj má kromě normálních epizod i jednu speciální řadu, která se jmenuje „Osudy” a autorský team seriálu jí stihl natočit v roce 2012. To je opravdu obdivuhodný výkon, protože v témže roce se zároveň natáčel konec třetí a začátek čtvrté řady seriálu. Bonusová řada má tedy devět dílu a představíme si v ní blíže lidi, které běžně vydáme v seriálu, ale většinou na ně není takový prostor. Čeká nás opravdu hodně zajímavá podívaná, která objasní leckteré zajímavé situace v seriálu, ale i poutavé životní osudy dalších lidí.

Dnešní 1. díl Vyprávěj – Osudy je situován nejvíce do minulosti. Vrací se totiž až do roku 1975. Náplní epizody bude zjistit něco více o výborném Tondově kamarádovi Matějovi a jeho životních osudech. Ty nebyli rozhodně jednoduché a Matěj si toho prožil opravdu hodně. Společně se podíváme, jak byl tento bystrý a nadějný mladý muž vyhozen ze studia medicíny pro své pevné názory, aby se nakonec sám stal konfidentem státní bezpečnosti. Co ho k tomu ale vedlo, že ohnul záda před totalitní mocí? Odpověď na tuto palčivou otázku už naleznete v této epizodě.

Zároveň se dozvíme spoustu zajímavého například o mámě Jardy France i její zvláštní přezdívce. A vlastně i další pikantnosti této rodiny. Například i to, jak se do jejich rodiny dostala i taková Jiřinka. Zkrátka rozhodně toho nebude vůbec málo a naopak nás čeká skvělá podívaná.

Dnešní příběh bude opravdu hodně zajímavý a ukáže nám seriál Vyprávěj opět tak trochu z jiného úhlu. Vyprávěj Osudy 1. díl – Proč byl Matěj estébák je připravený přímo na této webové stránce připraven online ke shlédnutí. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte si tento díl pustit. Pevně věříme, že se budete dobře bavit a trávit u seriálu příjemné chvilky.