Přehrát online Výměna manželek z 29. listopadu 2013

Přehrajte si zdarma přes internet nový díl Výměny manželek vysílaný na Nově v pátek 29. listopadu 2013. I dnes vás čeká velmi zajímavá epizoda a rozhodně se máte na co těšit. Tato epizodu už nepatří do nové šesté řady této netradiční reality show, ale jedná se reprízu těch nejlepších dílů z předchozích sérií.

Každopádně otázka, kdo se dnes objeví ve výměně zůstává nezodpovězená. Které dvě ženy sebrali odvahu, aby se na rovných 10 dní vydali do zcela jiného prostředí, které navíc bylo naprosto odlišné od toho jejich normálního?

Dnešek bude opět typickým prolnutím dvou zcela odlišných světů města a venkova. A také aktivního a pasivního přístupu k životu. Mladá maminka z paneláku má tři děti a poměrně nemotorného manžela, který je rád když se doma akorát natáhne. Teď se vydá na rodinné hospodářství, kde je neustále od rána do večera dost práce. Navíc tu vyfasuje postaršího manžela, který má také hodně zajímavý a netypický projev.

To razantní Dana z vesnice se bude muset postarat o tři malé děti a k tomu se pokusit vytáhnout z letargie svého nového muže. Povede se jí to?

Nový díl Výměny manželek z 29. listopadu 2013 si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této webové stránce. Tak ani chvilku neváhejte a tuto epizodu si určitě pusťte. Bavte se a třeba se i něco přiučíte.