Přehrát online 93.díl Gymplu s (r)učením omezeným

Přehrajte si online přes internet nový 93. díl oblíbeného seriálu televize Nova Gympl (r)učením omezeným. Další pokračování oblíbeného seriálu jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Rozhodně se máte na co těšit, protože tato epizoda vysílaná v premiéře v pondělí 2. prosince 2013 se opravdu povedla.

A jaké příběhy se asi budou odehrávat v dnešním pokračování Gymplu? To vám hned a rádi prozradíme.

V minulém díle Denisa zjistila, že čeká s Adamem dítě. Je to v tu nejméně vhodnou dobu, protože s Adamem už nejsou a navíc se sama chystala odejít do Francie splnit si svůj dávný sen. Rozhodne se proto dítě dát pryč. Adamovi ale neřekne ani slovo. Její někdejší nápadník Vojta Nesnídal je teď plně zaměstnán kuchařkou Zuzanou, kterou miluje. Její rodina ho nutí, aby šel křivě svědčit. Jedině tak může zachránit jejího bratra. Pavel nemá rád Evu a dává jí to najevo při každé možnosti.

To a mnohem více už uvidíte v 93. díle Gymplu s (r)učením omezeným, který si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Tak neváhejte ani chvilku a tuto epizodu vysílanou v pondělí 2. 12. 2013 si rozhodně pusťte. Tak ať to stojí za to!