Přehrát online 229. díl seriálu Cesty domů

Na této webové stránce pro vás máme k přehrání aktuální 229. díl seriálu Cesty domů II. televize Prima Family. Oblíbený dramatický seriál pro celou rodinu si u nás můžete pustit jednoduše pouhým jedním kliknutím. To zní jako velmi lákavá možnost nemyslíte?

Tento díl se v televizi vysílal v pondělí 2. prosince 2013, u nás si ho však můžete přehrát pohodlně přes internet kdykoliv jenom budete chtít. To zní jako velmi lákavá možnost nemyslíte? A o čemže vlastně bude tato epizoda? Bude toho opravdu hodně, přesto vám alespoň něco málo prozradíme.

Sbližování Hynka s Valerií pokračuje. Teď k tomu dokonce napomůže pejsek Ben.

Jaryn je na tom stále hodně špatně a v nemocnici je pod pečlivým dohledem. Simona dává vinu samozřejmě Aleně, dokonce jí chce zakázat přístup k jejímu partnerovi.

Na Michala se přijde podívat trenér z plavecké reprezentace, zda má šanci uspět v závodním plavání.

Hynek požádá o pomoc Pecha. Potřebuje ho, aby vypátral koho najala jeho milenka Petra, aby se za něj vydával. Pech je úspěšný. Jenže to celé nakonec skončí hodně nepříjemnou automobilovou honičkou. A nakonec i havárií.

Veronika už se cítí lépe a dává si opět dohromady svůj život. Teď chce po Daliborovi, aby jí vzal na pivo. Jenže to co tam s ní chce řešit se mu rozhodně nebude líbit.

Nový 229. díl seriálu Cesty domů z 2. 12. 2013 si můžete přehrát hezky pohodlně a zdarma přes internet. Tak neváhejte ani chvilku a tuto epizodu si rozhodně pusťte. Určitě se budete velmi dobře bavit. Přejeme vám příjemnou zábavu!