Magazín Prásk! 28. 11. 2013 online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí bulvární magazín televize Nova Prásk! Oblíbený pořad o celebritách se po dlouhé době vrací na televizní obrazovky. Dnes tady máme novou epizodu Prásku, která se v premiéře vysílala 28. listopadu 2013. I dnes vás čeká obrovská dávka informací ze světa celebrit.

Nebudou chybět všechny aktuální události, reportáže a zajímavé rozhovory. Přímo do studia například přijde Felix Slováček, aby vysvětlil okolnosti okolo nelichotivých slov, které měl říci na adresu slavíka Karla Gotta po jeho opětovném vítězství v anketě Český slavík.

Další reportáž například představí novinky ze života Věry Martinové.

Velmi zajímavá bude jistě i reportáž o Karlu Schwarzenbergovi a hlavně dívce, která se v poslední době ukazovala po jeho boku. Jak totiž vyšlo na světlo světa, tak má tato sličná mladá dívka za sebou focení opravdu velmi hanbatých fotek.

Pořadem nově provází fracek Pavel Novotný, který získal obrovský úspěch jako šéfredaktor nového bulvárního internetového deníku Extra.cz. Pavel Novotný má opravdu bohaté zkušenosti ze světa celebrit a to hlavně z důvodu, že je sám celebritou.

Nový díl bulvárního magazínu Prásk! ze čtvrtku 28. listopadu 2013 si tedy můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online přímo zde na této stránce!