Manéž Bolka Polívky z 7. 6. 2014 – online ke shlédnutí

Pojďte si s námi přehrát online další dlouho očekávané vydání pořadu Manéž Bolka Polívky. Přímo tady pro vás máme jeho nejnovější díl, který se v premiéře vysílal v sobotu 7. června 2014 v hlavním vysílacím čase na ČT 1. I dnes vás čekají velmi zajímaví hosté, zábavná vystoupení a zkrátka všechno co patří k správně cirkusově laděné show patří. Stejně tak moderátor večer Bolek Polívka se ukáže ve skvělé formě.

Na této naší skromné webové stránce naleznete už opravdu neuvěřitelné padesáté třetí pokračování Manéže Bolka Polívky. To je opravdu unikátní a zajímavé číslo obzvláště když si uvědomíme, že se tento zábavný pořad vysílá víceméně nepravidelně tak dvakrát do roka. Dnes ale nadešel jeho čas a to přímo v nové premiérové epizodě. Tak to bude jistě jedinečná a prvotřídní show.

Na koho konkrétně se tedy budeme moci v nové manéži těšit? Tentokrát si Bolek na začátek pozval jednoho opravdu velmi důležitého a pro něj převzácného hosta a to přímo svojí dceru Annu Polívkovou, která je také především výborná herečka. Společně budou jistě mít na co zavzpomínat, protože Bolek přeci jenom není typickým otcem a Anna zase není typickou dcerou. Jako perličku nám pak Anna zatancuje s profesionálním tanečníkem Michalem Kurtišem, se kterým ztvárnili skvělou dvojici i na podzim v taneční soutěži StarDance.

Dalším hostem bude hudební skupina Monkey Business, která zahraje některé své písničky. Na povídání v samotné manéži pak zůstanou dva její velmi výrazní představitelé a to Tonya Graves a Matěj Ruppert. A aby bylo vystoupení kompletní, tak nám ještě chybí nějací kejklíři a eskamotéři. Této velmi zodpovědné role se v tomto vydání zhostí kyrgyzský tanečník Atai Omurzakov a španělský žonglér Picaso Jr. Vězte tedy, že se rozhodně bude více než na co dívat a my doufáme, že se i vy budete skvěle bavit. Ostatně právě od toho ta manéž přeci je a Bolek zůstává i po těch letech opravdu nepřekonatelným klaunem.

Pojďte si 53. díl Manéže Bolka Polívky ze soboty 7. června 2014 přehrát jednoduše online. Určitě se bude u pořadu velmi dobře bavit! My ho tady máme připravený jenom pro vás kdykoliv se jenom rozhodnete si ho pustit!