Simpsonovi XXV – 25. série online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí všechny díl z nové 25. série animovaného seriálu Simpsonovi. Legendární americký seriál se vrací s novými epizodami v už neuvěřitelné XXV. řadě seriálu. Televize Prima Cool je tentokrát opravdu rychlá, protože celá série byla v Americe premiérově odvysílání k 18. březnu 2014 a my už jí tady má nadabovanou a vysílá se. Tím pádem je tady i pro vás online.

Na této webové stránce si můžete pustit jak poslední v televizi prozatím odvysílaný díl Simpsonových XXV. (25. řada), tak můžete použít náš obsáhlý online archiv, ve kterém objevíte všechny další starší díly z této série. Epizody jsou nadabované a ve skvělé kvalitě a vy si je pustíte online přes internet pouhým jedním kliknutím. Využijte této lákavé možnosti rozhodně co nejdříve. Určitě nebudete litovat.

Na TV Prima běží nová řada Simpsnů od 1. května 2014 a to navíc v kadenci dvou dílů za sebou. Každý čtvrtek tedy přibudou rovnou dva nové díly. Celkem má tato řada rovných 22. dílů ostatně jako většina minulých sezón. Ačkoliv se Simpsonovi vysílají už 25 let, tak stále neztrácí svou vtipnost, aktuálnost a drive. Stále je to skvělá a nesmírně zajímavá podívaná. Velkou zásluhu na to má ostatně i český team, který se stará o překlady a dabingy. Troufám si říct, že ten patří jednoznačně mezi špičky svého oboru a právě díky nim má seriál stále svojí obrovskou vtipnost a zábavnost.

Simpsonovi XXV – 25. série stále patří mezi nejlepší animované seriálu současnosti. Pojďte se i vy s námi dobře bavit a tento populární seriál si hned teď pustit. Určitě to bude stát za to a my pevně věříme, že s ním strávíte opravdu příjemné chvíle. Nečekejte tedy, až se nejnovější díl bude vysílat na Prima Cool a pojďte si ho s námi pustit hned teď pohodlně a zdarma online!