První republika (18/22) – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí populární retro seriál První republika z produkce České televize. Přímo zde na této webové stránce jsme vám nachystali nejnovější pokračování tohoto velkolepého historického příběhu. Epizoda nese název „Jízdenky do Paříže” a bude věnována hlavně Vladimírovi Valentovi. Ten je nucený skrývat se před policií. Na něco přijde, ale zároveň přemýšlí o útěku. Povede se mu to?

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás nachystali 18. díl jedinečného seriálu První republiky z pátku 16. května 2014. Určitě vás tato epizoda zaujme, protože jak vám prozradíme, tak bude zkrátka hodně napínavá a plná akce. Vyšetřování kolem zavraždění zámožné rodiny Léblových pokračuje a je jasné, že tento příběh je opravdu hodně zamotaný. Kdo všechno je v z rodiny Valentových do toho vlastně namočený? Na první pohled to vypadá, že Vladimír i když skutečnost může hodně klamat. Zároveň už ale jenom toto podezření rozkládá vztahy v rodině.

Nejvíce samozřejmě trpí Klára, které se z podezřením že Vladimír je zapletený do vražd jejich rodičů opravdu nemůže smířit. Ostatně tu zlobu proti němu v sobě už dusí dlouho a to přestože žádný pádný důkaz k tomu není. V takové věci je ale velmi snadno stát se afektovaným a podlehnout osobním dojmům. Z některých věcí má Klára v hlavě opravdu pořádný zmatek. No ale jak ho vyřešit? Nakonec zajde za Alžbětou Procházkovou, kterou zná už velmi dlouho. Ta pro ní vždycky měla nějaké vlídné slovo. Navíc dokázala i dobře poradit, což se v dnešní době také jenom tak nevidí.

Vladimír je nucený utíkat před policii. Ví, že jakmile bude jednou zatčen, tak už možná z žaláře nikdy nevyleze. Rozhodně se necítí vinem a věří mu i jeho žena Magdaléna. Zároveň je to ale pragmatický muž a tak dobře ví, že situace hraje těžce v jeho neprospěch. Jenže co tedy s tím? Vladimír nakonec začne uvažovat o útěku do ciziny, což pro něj byla vždycky až ta nejzazší možnost. Jak se zdá, tak ale teď začíná být čím dál tím víc aktuální. Jenže při odjezdu na něj už na nádraží čekají četníci. Strhne se tak zběsilá honička. Vladimír přitom při skrývání po úkrytech hodně přemýšlel a dostal nápad jak celou situaci objasnit. Svěří se s tím i policistům a hlavně horlivému inspektorovi Mlčochovi?

Magda mezitím sama navštíví policii. Chce stáhnout svou výpověď a podat novou. Všechno to dělá nejenom kvůli Vladimírovi, ale hlavně svému malému synkovi Henrymu, kterému chce jako každý dobrá matka zajistit co nejlepší a nejnormálnější život. Otázkou ale je, jestli své rodině spíše neuvážlivě neškodí. To a mnohem více už vás ale čeká v samotném seriálu.

Nový a aktuální 18. díl První republiky z pátku 16. května 2014 si můžete pustit online na této webové stránce. Pevně věříme, že se budete dobře bavit a strávíte s tímto dramatickým seriálem opravdu příjemné chvíle. Navíc když jsme ho pro vás připravili tak pohodlně a zdarma!