Přehrát online Vyprávěj 16. díl (27. února 2014)

Přehrajte si přes internet 16. díl seriálu Vyprávěj, který se jmenuje Vánoce a v televizi byl naposledy vysílaný ve čtvrtek 27. února 2014. Tato epizody patří do první řady seriálu a vysílala se v premiéře 14. prosince 2009. Díl nás zavede více než čtyřicet let do historie do roku 1971. I tento letopočet do života rodiny Dvořáků velmi významně zasáhl.

A co se konkrétně u nich tedy v zimě o Vánoce roku 1971 odehrávalo? To vám hned a rádi prozradíme na následujících řádcích.

Karel konečná získal práci, kterou chtěl. Na první pohled to vypadá všechno ideálně. Zajímavá náplň práce a k tomu i dobré platové ohodnocení. Jenže jak už to tak bývá, tak má trochu problém s kolegy. Ti jsou totiž výrazně starší a nechtějí ho tak přijmou do kolektivu. Podaří se Karlovi nakonec tyto ledy prolomit? Další rozhodování pak na Karla a Evu čeká v souvislosti s blížícími se Vánoci. Vlastně neví u koho by měli strávit Štědrý večer. Nakonec se rozhodnou, že ho stráví sami bez rodičů a bude to vlastně poprvé co stráví Vánoce jenom takhle v úzkém rodinném kruhu.

Josef bude mít opět opletačky s bratrem Radimem. Ten se vrátil i s rodinou zpátky z emigrace, když se mu nezdálo, že s nimi zacházejí jako s druhořadými lidmi. Ted se dožaduje majetku z jeho bytu, který nechal Josefovi. No a o tyto věci teď Josefa žaluje, který je z jeho chování v šoku. Alespoň že Jana je stále Josefovi velkou oporou.

Jenže tomu tak nebylo vždycky. Babi tak pomalu odhaluje některé důvody proč se naposledy Josef s Janou pohádali.

To všechno na vás už čeká v novém 16. díle Vyprávěj, který se naposledy v televizi vysílal ve čtvrtek 27. února 2014. Tuto epizodu jsme pro vás připravili ke shlédnutí zdarma. Vám tedy nezbývá nic jiného, než si jednou kliknout a tento díl si přehrát.