Přehrát online První republiky 7. díl z 28. 2. 2014 (zdarma!)

Přehrajte si zdarma přes internet další pokračování seriálu První republika. Dnes tu máme exkluzivně pro vás 7. díl z celkových dvacetidvou, který se vysílal 28. února 2014. Epizoda nese název „Módní salon Valenta” a je tady už nachystána pro vás hezky pohodlně a zdarma. Myslím, že tady není moc co si rozmýšlet. Dejte šanci tomuto dalšímu dílu z prostředí prvorepublikové pražské smetánky.

Vladimír byl vždycky velmi pedantský a odhodlaný. O to víc ho tíží jeden jeho zážitek už z dávného minulosti. Byl totiž svědkem zločinu, u kterého mohl pomoci k jeho objasnění. Jenže to neudělal a teď ho to neuvěřitelně tíží. Rád by to proto i po těch letech napravil, aby už mohl konečně klidně spát. Má velké štěstí, že má tak dobrého přítele jako je Benoni. Tento rodinný právník mu je totiž ochotný pomoci. Dokonce mu zařídí schůzku u ředitele banky Klímy. K tomu by se normálně jen tak nedostal. Ale teď má šanci, že mu pomůže i on při jeho soukromém pátrání. Spravedlnosti zkrátka musí být učiněno zavše.

Vladimír tak dostane nové důkazy o tom, že když Léblovi v roce 1910 utíkali, tak to nebyl pan Lébl, kdo zabil nočního hlídače. Možná tenkrát odcizil peníze svých zaměstnanců, ale hlídače rozhodně na svědomí nemá. Vladimírovi ale stále chybí několik podstatných detailů, aby mohl celý případ rozlousknout.

A jak to nakonec dopadne? To už uvidíte v seriálu První republika, jehož 7. díl vysílaný v pátek 28. 2. 2014 jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Přejeme vám, ať si tento velmi povedený historický seriál vycutnáte maximálně, jak jenom to bude možné.