Přehrát oline 38. díl Doktoři z Počátků z 23. 2. 2014

Přehrajte si přes internet nový 38. díl seriálu Doktoři z Počátků. Tato epizodu oblíbeného seriálu televize Nova se vysílala v neděli 23. února 2014. I dnes vás čeká skvělá podívaná plná zajímavých momentů. Panenka už nemůže jinak a musí povědět Josefce celou pravdu z minulosti, kterou skrýval. A to přímo v den, kdy se mají brát.

Panenka se tedy snaží citlivě Josefce říci, že její bratr přeci jenom žije. Sedí ale ve vězení, kam se dostal právě zásluhou Panenky. Kdysi ho totiž přistihl při loupeži v lékárně. Tady se snažil ukořistit nějaké léky a chemikálie, které by zahnali jeho závislost. Panenka ho nahlásil a zásluhou toho se dostal do vězení, kde sedí dodnes. Josefka to ale nevěděla a tato informace je pro ní opravdu obrovský šok. Hned je tedy jasné, že žádná svatba dnes nebude.

Dobře na tom není ani vztah Vandy s Otou. Jakoby to lékařské povolání snad ani neumožňovala prožití plnohodnotného vztahu. Vandu pro změnu štve, že s ní Ota tráví málo času a vlastně i to, že neví jestli celý jejich vztah někam spěje. Chce proto po Otovi, aby se k tomu vyjádřil, jenže ten se k tomu vůbec nemá. Rozhodně by se ale měl víc snažit, protože Vandu se snaží sbalit Roman, který ji dokonce otevřeně vyzná svojí lásku.

Sranda je i kolem místních drben a nacvičování divadelního představení. Květa s Růžou se totiž asi zamilovali. A jak už tušíte, tak to má jeden velký háček a to je ten, že si k tomu vybrali stejného muže. A tímto nešťastníkem není nikdo jiný, než Lexa. Co na to ale řekne on?

Nový 38. díl seriálu Doktoři z Počátků si můžete přehrát pohodlně a zdarma online přímo zde. Tak se moc dlouho nerozmýšlejte a rozhodně si tento skvělý seriál pusťte!