Cesty domů 270. díl – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 270. díl seriálu Cesty domů televize Prima. Jeden z nejoblíbenějších všedních dramatických seriálu je tady s novou epizodou, která se jmenuje „Sňatek z rozumu”. Určitě se už ptáte o čem vlastně tento díl bude a my vám to rádi prozradíme. Svatba Jaryna a Kláry bude dramatocká. Hynek je naštvaný a nevědomky přivolává pozornost na sebe. Sváťa jde za Emou.

Na této webové stránce už na vás čeká nejnovější pokračování seriálu Cesty domů II (270) z pondělí 19. května 2014. Úspěšný rodinný seriál nás zkrátka nenechá ani chvilku vydechnout a už nám servíruje své nejnovější epizody, u kterých se můžeme skvěle bavit. A o čem tedy budou tentokrát? Pohodlně se usaďte do křesla a poslouchejte. Nebo tedy spíše čtěte. Poslouchat budete moci následně, až si tento díl u nás pustíte.

Konečně nadešel onen slavný svatební den, který má rozzářit dům Kennigrových. Jenže je to celé trochu jinak. Daliborovi se totiž dostane do rukou onen inkriminovaný hotelový záznam, jenž dokazuje, že Klára byla informátorkou Záviše. Neváhá tak ani chvilku a šokovanému Jarynovi odvede jeho nevěstu krátce před obřadem. Výslech je krátký, protože se Klára ke všemu přiznává. Nic nezapírá. Jaryn se cítí zdrcený a podvedený.

Jenže co udělat teď? Hynek přemlouvá Kláru, aby svatbu zrušila, o čem velmi vážně uvažuje i sám Jaryn. Hynek je opravdu skoro až dotěrný a jak se zdá tak mu jejich společný vztah opravdu hodně začerňuje mysl. Jenže Jaryn je v první řadě polda, takže nechce aby se Záviš o zrušení svatby nedozvěděl. Všechno tak pokračuje dál jakoby se nic nestalo. Že by konečně měl trumf jak vyzrát na gaunera Záviše. A jak to poznamená vztah Jaryn a Kláry?

Hynkovo ochomýtání se kolem Kláry začne být velmi nápadné i jeho okolí. Zejména Valerii se vůbec nelíbí i když má stále pro Hynka své pochopení. Samotná Valerie má ale také své pokušení v podobě Pacnera, který nejenom že neodjel do Prahy, ale nyní ji dokonce láká sebou na cestu do Olomouce. Jak ale asi toto drama dopadne? U Hynka a jeho přelétavého srdce prostě člověk nikdy neví na čem je.

Sváťa Pech se vydá podívat na Emu, která je stále za mřížemi. Její situace je opravdu nelehká. Navíc poslední běh událostí rozhodně nesvědčí v její prospěch. Sváťa se jí proto snaží přesvědčit, aby policii vyklopila naprosto všechno co ví. Myslí si, že jenom tak může zachránit sama sebe a také její malou dcerku Rozárku. Na obou Sváťovi moc záleží. Dobře ale ví, že pokud nebudeme Ema s policií spolupracovat a nedá jim nějaké cenné informace, tak bude brána v podstatě za spolupachatelku a dostane plnou vyšší trestu.

Věříme, že vás obsah této epizody zaujal a že si jí určitě budete chtít pustit. A proč ne právě na této naší webové stránce. Nejnovější 270. díl Cest domů z pondělí 19. května 2014 jsme pro vás nachystali online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento díl a dobře se bavit. Dopřejte si vaší každotýdenní chvilku oddychu.