Přehrát online Cesty domů 241. díl zdarma

Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet aktuální 241. díl seriálu Cesty domů televize Prima. Tento díl jste si v televizi mohli pustit ve středu 5. února 2014 na naší webové stránce ho ale máme online, takže si ho můžete vychutnat kdykoliv. Věra začíná ovládat Hynka. Mariana chce smír s Oskarem. Jaryn jde tvrdě po Závišovi, ale bohužel se mu stále nedaří.

A o čem bude obsah dnešního dílu? Opět se toho stane opravdu hodně.

Hynek se opět zamotal až po uši do dalšího milostného dobrodružství. Jak se ukáže, tak Věra se kterou se vyspal má před svatbou. Sama si z toho ale nic moc nedělá a dokonce se pokouší chudáka Hynka ovládat. Hynek tak není vůbec schopný pochytit problémy běžného života. Třeba chudák Valerie neví co s Fandou. Ten zlobí jako blázen. Dokonce se tak přejedl čokoládou, že ho musela vzít do nemocnice.

Jaryn tak touží dostat padoucha Záviše, že mu to úplně zamlžuje jasný úsudek. Jde do toho skutečně se vším odhodláním a naplno. Když dostane od anonyma tip, že Závišovi lidé přepadnou dodávku s penězi, tak neváhá a zorganizuje velkolepé policejní manévry. Jenže jak se ukáže, tak to celá byla jenom léčka, která měla policie zaměstnat a zesměšnit Jaryna.

Mariana je nešťastná z toho jakým směrem se ubírá její život. Ráda by něco radikálně změnila, ale vlastně ani neví co nebo jak. Navíc ji trápí svědomí s křivé výpovědi. Ráda by se na soudu ke všemu doznala, jenže už je jednou pozdě a Simona jí samozřejmě přemlouvá ať to nedělá. Mariana aspoň přemýšlí, jak urovnat svůj vztah s Oskarem.

To všechno a daleko více už uvidíte v novém 241. díle seriálu Cesty domů televize Prima vysílaném ve středu 5. února 2014. Tak neváhejte ani chvilku a tento povedený seriál si rozhodně pusťte. Určitě se u něj budete skvěle bavit.