Noci v Rodanthe (2008) online ke shlédnutí

Film Noci v Rodanthe vypráví poutavý romantický příběh. Je to příběh o tom, že ani po čtyřicítce opravdový život nekončí a i v této etapě může člověk najít opravdovou lásku a prožít si divoký a nespoutaný románek. Jen je potřeba být připraven a mít otevřené srdce ke všemu dobrému.

Hlavní hrdinou příběhu je Adrienne Willisová, které nedávno bylo čtyřicet let. Její osud je podobný jako mnoha dalších žen. Její manžel jí opustil kvůli mladší ženě. Zatímco ona se tak dál stará o jejich děti její manžel si teď nestydatě užívá.

Jenže i on jednoho dne prohlédne z této své krize středního věku a rád by se vrátil k rodině zpátky. Pro Adrienne je to velmi vážný krok, který nemůže brát na lehkou váhu. Proto si bere čas na rozmyšlenou, který chce strávit v malém romantickém hotelu na pláži Rodanthe.

Kromě ní má hotel jen jediného dalšího obyvatele a to doktora Paula Flannera. Ačkoliv touží po samotě jako Adrinenne, tak se jejich osud zde střetává. Navíc se na pláž žene bouře. Bouře, která promění oběma život, když v sobě najdou zalíbení. Tak už to ale občas asi v životě chodí.

Romantický film Noci v Rodanthe (2008), který vysílala naposledy televize Nova Cinema v sobotu 4. ledna 2014, si u nás můžete přehrát pohodlně a zdarma online teď nebo kdykoliv budete chtít. Za nás vám přejeme příjemnou zábavu strávenou s tímto filmem.