Cesty domů 269. díl – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí další pokračování českého seriálu Cesty domů 269. díl. Populární česká telenovela o dramatických životech rodin Kenigrů a Dušků, jenž se prolínají v městečku Hradiště pokračuje další epizodou ze středy 14. května 2014. Díl má podtitul „Smyčka se stahuje”. Svatba Jaryna a Kláry je na spadnutí. Hynek kvůli tomu začne vydírat Kláru. Pacner chce na dobro opustit město.

Poslední dny jsou deštivé a nevyzpytatelné, podobně jak je tomu u příběhu oblíbeného seriálu Cesty domů televize Prima. Nikdo zkrátka neví jakými směry se vydá a jaké vyhrocené situace nás v něm čekají právě dnes. Cesty domů si od své premiéry v roce 2010 získali velkou spoustu fanoušků, včetně nás, kteří na tento seriál nedají dopustit. Pravidelně nám totiž přináší naší dávku emocí a zajímavých situací. A co se bude dít v dnešním dílu, jenže vám přinášíme na této stránce?

Vyšetřování Záviše je znovu tak trochu v úzkých. Jaryn má opět nervy na pochodu a strašně rád by zjistil, kdo z policejního oddělení se zločincem spolupracuje. Situace dojde dokonce tak daleko, že ze všeho obviní svého kolegu Dalibora.

Hynkovi se nezdá moc chování Kláry, proto si zařídí přístup k záznamům z hotelové kamery. Na nich je zachycena šokující pravda, že se v hotelu sešla se Závišem. Hynek jí začne hned podezřívat z toho, že je to právě ona kdo donáší tomuto gaunerovi. Jenže pravda je, že Klára se rozhodla spolupráci s ním právě ukončit. A brzy dostane kopačky i Hynek. Klára se má vdávat za Jaryna a tak si chce zajistit klidnou budoucnost. Ostatně už její lhaní kolem těhotenství bylo jen tak tak na hraně. Hynek si ale celou nastalou situaci samozřejmě nechce nechat líbit. Z toho důvodu se také rozhodne Kláru vydírat. Svatbu s jeho bratrem si totiž rozhodně nepřeje. Jak ale všichni moc dobře víme, tak Hynkovo srdce je více než přelétavé.

Pacner se cítí trochu mimo po náhlém vzplanutí k Valerii. Rád by si proto všechno urovnal v hlavě a rozhodne se proto opustit Hradiště. Jenže to by byl zřejmě poslední hřebíček do jejich vztahu s Marianou. Pacner už ale stejně nevidí žádné jiné východisko. Valerii se s tím co se mezi ní a Pacnerem událo svěří své matce. Nechce ale ranit svou sestru. Ostatně Simona je ve velmi podobné situaci, kdy jí se jí rozhodla vyklidit pozici Saša, aby nebránila jejímu vztahu s plukovníkem Mladým.

To a mnohem více uvidíte již v novém 269. dílu Cest domů vysílaném na Primě ve středu 14. května 2014. Pevně věříme, že se u této epizody budete dobře bavit. Po tom co si jí pustíte jí také můžete na těchto stránkách ohodnotit nebo zabrousit do našeho archivu a pustit si některý ze starších dílů Cest.